אודות


אודות

אפרים המנעולן הוא מנעולן ותיק ומנוסה המחויב לעבודה מקצועית, לאמינות, לשירות מהיר וליחס אישי. שנים רבות של עבודה מיקמו את אפרים המנעולן כמנעולן המוביל בחיפה ובקריות.

ארבע סיבות למה כדאי להזמין את אפרים המנעולן?

בשל המקצועיות והניסיון הרב. אפרים המנעולן מכיר ומיישם בעבודתו את כל הטכניקות, כל החידושים וכל העדכונים מעולם המנעולים. אין דלת ואין מנעול שאפרים המנעולן אינו יכול להם.

בשל מוסר העבודה הגבוה. מנעולן זהו מקצוע רגיש. מנעולן מקצועי מחויב לאמינות לאחריות, ולמוסר עבודה גבוה. מנעולנים פועלים, לעתים במצבים רגישים ולא נעימים. אפרים המנעולן יודע להתמודד ברגישות מתאימה בכל מצב, כאשר אתם נתקעים מחוץ לבית או למשרד, כאשר המפתח לרכב אבד או נשבר, כאשר הצילינדר בבית התעקם, הקוד לכספת נשכח ועוד מצבים מורכבים ובלתי נעימים.

בשל הזמינות. אפרים המנעולן זמין עשרים וארבע שעות שבעה ימים בשבוע. לכל קריאה בחיפה ובקריות הוא מגיע בתוך עשרים דקות.

בשל האמינות. פריצה לדירה, למשרד או לרכב בידי אדם זר עלולה להיות מביכה ומסוכנת. אפרים המנעולן הוא בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. עשרות לקוחות אשר הפקידו בידיו את הקוד ואת הגישה לרכושם היקר ממליצים עליו כעל בעל מקצוע ישר, אחראי ואמין, מנעולן שאפשר לסמוך עליו.

טיפים ועצות טובות באדיבות אפרים המנעולן

כדי למרב את ההגנה לבית רצוי לקנות מנעול צילינדר ברמה גבוהה. מנעול צילינדר ברמה גבוהה ימנע מכל פורץ את האפשרות לקדוח חור בתוך המנעול ולאפשר את פריצתו.

קודן לדלת, במקום מנעול, יצליח למנוע מקרים רבים שבהם תמצאו את עצמכם מחוץ לדלת ללא מנעול, כמו במקרה שתשכחו את המפתחות או במקרה שבו המפתח ייתקע בדלת ולא תצליחו לפתוח אותה.

כאשר אתם רוכשים מפתח צילינדר בדקו האם הצילינדר מגיע באריזה מקורית, אריזה שאינה מאפשרת סגירה חוזרת. בשוק פועלים חאפרים רבים המוכרים מנעולי צילינדר ישנים ומשופצים במסווה של מנעולים חדשים. נוסף על מעשה המרמה, כיצד תוכלו להיות בטוחים כי המפתח לביתכם לא שוכפל ולא נמצא בידיים זרות?

אל תזמינו לביתכם מנעולן ללא רישיון ממשטרת ישראל. כאשר אתם מזמינים מנעולן אל תתביישו לבקש לראות את הרישיון, רק כך תצליחו להבטיח כי לא תיפלו בידי מנעולן נוכל ושרלטן.

אם נתקעתם מחוץ לביתכם ללא מנעול, אל תנסו לפרוץ את המנעול לבד באמצעות חפצים שונים. השימוש בחפצים זרים עלול להזיק למנעול ולגרום לו נזק בלתי הפיך.

כדי לשמור על מנעול תקין לאורך ימים רצוי להקפיד על מריחת שמן מיוחד כדי שלא יצטבר אבק באזור המנעול ויפגע בתפקודו

.b-safe-baner111221